Spoštovani uporabniki Knjižnice Kočevje,

od 24. 10. 2020 do preklica bo Knjižnica Kočevje zaradi Odloka o začasni prepovedi ponujanja in prodajanja blaga in storitev potrošnikom v Republiki Sloveniji (U.l. 152/2020) zaprta za obiskovalce. V tem času vam PO REDNEM DELAVNEM ČASU omogočamo:

BREZKONTAKNA IZPOSOJA GRADIVA:

Gradivo lahko naročite preko aplikacije COBISS+ (Moja knjižnica) in mCOBISS.

E-mail za naročanje: narocilo.knjiznicakocevje@gmail.com

Telefon za naročanje: 01 893 13 20 ali 040 612 080

Preko elektronske pošte ali telefona lahko vnaprej naročite gradivo. Ko dobite povratno obvestilo, ga boste prevzeli pri vhodu pred knjižnico.

Na e-mail ali po telefonu sporočite avtorja in naslov željenega gradiva ter svoje podatke (ime, priimek, številko izkaznice, TELEFONSKO ŠTEVILKO). Predlagamo, da navedete več naslovov, saj bo verjetno kateri od želenih že izposojen.

Izposoje po pošti trenutno NE nudimo, prav tako je VRAČANJE GRADIVA ONEMOGOČENO. V TEM ČASU ZAMUDNINA ZA IZPOSOJENO GRADIVO NE TEČE.

IZPOSOJA ELEKTRONSKIH KNJIG

Vabimo vas, da obiščete spletni portal BIBLOS, kjer si lahko izposodite e-knjige. Na voljo so vam tudi drugi e-viri in baze podatkov s številnimi vsebinami.

V kolikor bi imeli z dostopom ali namestitvijo kakšne zaplete, nas pokličite. Z veseljem vam bomo pomagali!

Ostanite zdravi in v družbi dobre knjige!