Po izdanem pozitivnem mnenju NIJZ glede pošiljanja knjig smo se tudi v Knjižnici Kočevje odločili, da vam ponudimo možnost izposoje knjig po pošti.

📨 Izposojali bomo le neobhodno potrebne knjige po priporočilih spletne prodaje NIJZ v času epidemije koronavirusa: knjige za maturo, domače branje in študijsko literaturo za izpite.
📨 Izposoje ne zaračunavamo, za knjige vam bodo na članski račun zabeleženi le stroški pošiljanja 2,5 EUR.
📨 Pošiljke omejujemo na težo 2 kg.
📨 Naročila sprejemamo med ponedeljkom in petkom v dopoldanskem času po telefonu na št. (01) 893 13 20 in po e-pošti na naslov sikkoc@koc.sik.si.
📨 Možnost izposoje je omejena le na gradivo, ki je na voljo v Knjižnici Kočevje.
📨 Knjige bomo poslali predvidoma naslednji delovni dan.

Ko gradivo prejmete, ga obdržite do konca obdobja zaprtosti knjižnice.

Za vse informacije smo vam na voljo na tel. št. (01) 893 13 20 (pon.-pet. v dopoldanskem času) in po e-pošti.