Z veseljem vam sporočamo, da lahko od ponedeljka, 1. 6. 2020, ponovno dostopate do naših knjižnih polic in si samostojno izbirate gradivo! Knjižnica bo od tega ponedeljka dalje zopet odprta po rednem delovnem času, od ponedeljka do petka od 9. do 19. ure in ob sobotah od 8. do 13. ure.

📚

Čitalnica, študijski prostori, računalniška mesta in pravljična soba ostajajo zaenkrat še zaprti. Prosimo vas, da se v knjižnici čim manj dotikate površin, predmetov in predvsem knjig, razen tistih, ki si jih nameravate izposoditi. Pred prijemanjem knjig si OBVEZNO razkužite roke in v kolikor se odločite, da si prijetega gradiva ne boste izposodili, to odložite na za to predvideno mesto.

Prosimo vas, da še vedno spoštujete ostale preventivne ukrepe, torej:

✔️v knjižnico vstopate samo v primeru, da ste zdravi
✔️med obiskom knjižnice nosite zaščitno masko in si razkužite roke
✔️upoštevate primerno varnostno razdaljo (1,5 m)
✔️če le mogoče, za plačilo uporabite brezstična plačilna sredstva
✔️v knjižnici se po nepotrebnem ne zadržujete več časa
✔️v kolikor imate možnost, gradivo predhodno rezervirate preko COBISS+a ali telefona

POSEBNO OPOZORILO!!
Gradivu , ki ste si ga izposodili pred zaprtjem knjižnice, 13. 3. 2020, rok izposoje poteče TA PETEK, 29. 5.‼️ Priporočamo vam, da to gradivo do petka VRNETE ali PODALJŠATE.  V kolikor boste gradivo, izposojeno pred 13. 3. 2020, vrnili po 1. 6. 2020, bo zanj obračunana zamudnina od 4. 5. 2020 do datuma vrnitve.